Język
Dostawa do
/ {{destination.currency.short}}

{{destination.currency.name}} ({{destination.currency.short}})

Legia Warszawa. Droga do chwały - Wiktor  Bołba, Krzysztof  Brojek

Legia Warszawa. Droga do chwały

Wiktor Bołba, Krzysztof Brojek

oprawa twarda, format 165 x 235 mm

Rok wydania: 2014

Miejsce wydania: Warszawa

ISBN: 978-83-87534-81-3

Liczba stron: 160

Język: polski

Książka opisuje historię najbardziej znanego warszawskiego klubu piłkarskiego, począwszy od jego powstania w 1916 r. aż po zdobycie mistrzostwa Polski w 2014 r.
Autorem tekstu jest Wiktor Bołba – kustosz muzeum klubu na Łazienkowskiej, niekwestionowany autorytet w temacie historii Legii.
Książka zawiera ponad 380 kolorowych autorskich rysunków Krzysztofa Brojka – świetnego grafika, animatora filmów i zagorzałego kibica Legii.
Oprócz historii czytelnik znajdzie tu wiele ciekawostek i dykteryjek z życia zarówno klubu, jak i jego najlepszych zawodników.

Legia Warszawa. Droga do chwały – to książka nie tylko dla kibiców klubu, ale dla wszystkich interesujących się piłką nożną. 

Krzysztof Brojek

Krzysztof Brojek o sobie:

Broda
Zaczął parać się rysowaniem we wczesnym dzieciństwie. Mimo licznych prób doskonalenia warsztatu przez warszawską ASP i Architekturę, w dzieciństwie pozostał. W międzyczasie nędza zmusiła go do współpracy z takimi studiami animacji jak Hanna-Barbera, Disney, Miniatury, Semafor, Bielsko-Biała itp. Jedynym namacalnym osiągnięciem w pracy twórczej jest widoczne zwichnięcie małego palca...

40,00 PLN
{{book.cartQuantity}}

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności.

Darmowa dostawa

Szybkie płatności elektroniczne

Wysyłka za granicę

33
lat na rynku wydawniczym