Język
Dostawa do
/ {{destination.currency.short}}

{{destination.currency.name}} ({{destination.currency.short}})

Drogi i tarasy w ogrodzie. Projektowanie i wykonanie - Daniel  Böswirth, Alice  Thinschmidt

Drogi i tarasy w ogrodzie. Projektowanie i wykonanie

Daniel Böswirth, Alice Thinschmidt

Oprawa twarda 22,4 x 17 cm

Rok wydania: 2004

Miejsce wydania: Warszawa

ISBN: 83-87534-30-7

Liczba stron: 96

Język: polski

Drogi i tarasy są ważnym elementem architektury ogrodu. Spełniają nie tylko funkcję użytkową, ale także w istotny sposób wpływają na jego wygląd, kształtują charakter otoczenia, w którym spędzamy przecież dużo czasu.

Książka ta ma zachęcić Czytelnika do poświęcenia należytej uwagi temu zagadnieniu, ułatwić wybór najlepszego rozwiązania oraz pomóc w jego realizacji. Szczegółowo, a zarazem przystępnie omawia najważniejsze etapy powstawania drogi czy tarasu – od pomysłu do realizacji:

  • Etap projektowania – na co zwrócić uwagę planując przebieg dróg w ogrodzie czy taras przydomowy, a także jak wykonać projekt oraz łatwo i prawidłowo przenieść go w teren.
  • Wybór materiału – przegląd materiałów dostępnych na rynku (kamień naturalny, kostka betonowa, klinkier, płytki kamienne i ceramiczne, drewno), wady i zalety każdego z nich, ich przydatność w konkretnych warunkach.
  • Techniki układania – na podsypce piaskowej i na zaprawie, wraz z poradami dotyczącymi samodzielnego brukowania.

Treść książki, zwłaszcza dotycząca norm i przepisów prawnych, została dostosowana do warunków polskich. Także i z tego więc powodu pozycja ta będzie cennym poradnikiem dla osób, które myślą o budowie dróg w swoim ogrodzie lub tarasu przy domu.

35,00 PLN
{{book.cartQuantity}}

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności.

Darmowa dostawa

Szybkie płatności elektroniczne

Wysyłka za granicę

30
lat na rynku wydawniczym