Język
Dostawa do
/ {{destination.currency.short}}

{{destination.currency.name}} ({{destination.currency.short}})

Czy cukrzyca zabije wszystkich? - Bożena  Borzęcka

Czy cukrzyca zabije wszystkich?

Bożena Borzęcka

oprawa miękka

Rok wydania: 2020

Miejsce wydania: Warszawa

ISBN: 978-83-87534-91-2

Liczba stron: 256

Język: polski

„Czy cukrzyca zabije wszystkich” to pierwsza na rynku książka o tak nietypowym podejściu do tej choroby. Dotyczy głównie cukrzycy typu 2, ale nie tylko, bo obalane tu mity odnoszą się także do wielu innych poważnych, przewlekłych chorób. Na podstawie badań naukowych autorka ukazuje jak szkodliwe są niektóre preparaty stosowane w leczeniu cukrzycy, na przykład metformina czy sama insulina. Jednocześnie autorka udowadnia, że cukrzyca typu 2 jest chorobą w pełni uleczalną.

Oprócz nowatorskiego spojrzenia na cukrzycę, znajdziemy tu szereg informacji na temat zatrucia żywności, którą na co dzień kupujemy, a także omówienie kontrowersyjnych badań naukowych co do wpływu na nasze zdrowie konkretnych produktów spożywczych, aktywności fizycznej i najpopularniejszych diet. Zarówno osobom chorym jak i zdrowym, wiadomości te są potrzebne w życiu codziennym, jak na przykład ta o mleku z kartonu, które jest wysoce szkodliwe, lub że słodkie owoce zbliżają nas dramatycznie do zapadnięcia na cukrzycę.

Tę książkę powinien przeczytać nie tylko chory na cukrzycę, ale każdy, komu zależy na zdrowiu swoim i rodziny, gdyż w dzisiejszych czasach epidemia cukrzycy rozwija się tak szybko, że upoważnia do stwierdzenia, że rzeczywiście cukrzyca zabije nas wszystkich.

Bożena  Borzęcka
Bożena Borzęcka

Dziennikarka, która od lat zajmuje się tematyką wzajemnych powiązań pomiędzy sferą emocjonalną człowieka, a odżywianiem. Znalezienie złotego środka, który gwarantowałby spokój emocjonalny i zdrowie fizyczne, to zadanie, które godne jest poszukiwań i zastosowania świadomych rozwiązań. Jest dyplomowaną bioterapeutką, która w swojej praktyce wykorzystywała chromoterapię (leczenie kolorami). Pracowała kilka lat w Hiszpanii, gdzie była współautorką programów radiowych i telewizyjnych, propagujących holistyczną wizję człowieka. Jest także autorką wielu artykułów o tematyce zdrowotnej, wydała zielnik pt.: „101 ziół na 101 dolegliwości” oraz książkę pt.: „Czy cukrzyca zabije wszystkich?”, w której zaprezentowała zasadniczo inne podejście do cukrzycy, niż medycyna akademicka.

50,00 PLN
{{book.cartQuantity}}

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności.

Darmowa dostawa

Szybkie płatności elektroniczne

Wysyłka za granicę

33
lat na rynku wydawniczym